راهنما

لاندیران چگونه کار میکند؟

راهنما

لاندیران چگونه کار می کند؟

 • سفارش شما
  سفارش شما

  سفارش اینترنتی، از طریق کامپیوتر و یا لبتاب شما

 • جمع آوری
  جمع آوری

  انتخاب مکان و زمان مناسب شما برای جمع آوری لباس ها

 • شستشو
  شستشو

  شستشو و اتوکشی لباس ها به صورت کاملا حرفه ای و با کیفیت بالا

 • تحویل
  تحویل

  تحویل لباس ها در هر زمان و مکان مورد دلخواه شما

عضویت در سایت و ثبت اولین سفارش شما

پس از ورود به سایت لاندیران برای عضویت در سایت کافیست یک سفارش ثبت کنید. در طی ثبت اولین سفارش شما به عضویت سایت در خواهید آمد. در قسمت زیر تمام مراحل ثبت سفارش و عضویت به صورت دقیق توضیح داده شده است.
1. در این قسمت ابتدا محله خود را یا از گزینه های موجود انتخاب کنید یا در قسمت جستجو نام محله مورد نظر خود را وارد کرده و با زدن دکمه ENTER و یا ذره بین کناری باکس، جستجو انجام خواهد شد. بدیهی است تمامی پیشنهادهایی که محتوی کلمه جستجو شده باشد در صفحه ظاهر میگردد. بعد از انتخاب محله مورد نظرتان گزینه "ثبت سفارش" را کلیک نموده تا به مرحله انتخاب اقلام و نوع خدمات منتقل شوید. از اینجا به بعد مراحل ثبت سفارش و عضویت در وب سایت لاندیران توضیح داده می شود.

اقلام مورد نظر خود را انتخاب کنید.

2. برای سهولت در ثبت سفارش، کلیه ی پیشنهادهای موجود در سایت، در دسته بندی هایی مشخص شده اند که برای ثبت سفارش میبایست به دسته بندی تعیین شده مراجعه نمایید. به طور مثال مشتریانی که قصد سفارش خشکشویی بلوز را دارند باید روی گزینه لباس چهار فصل کلیک کنند.
2.1. در این قسمت نام اقلام، خدمات وقیمتشان را میتوان مشاهده نمود.
2.2. در این قسمت با کلیک روی این گزینه ؟ صفحه سوالات متداول به صورت Popup به نمایش در می آید این سوالات جواب شما را دررابطه با اقلام یا خدمات مورد نظر میدهد و خرید شما را آسان تر خواهد نمود
2.3. پس از مطالعه سوالات متداول انتخاب نوع خدمات، در صورت تمایل به خرید بر روی گزینه "+" کلیک نموده و اقلام را به سبد خرید منتقل خواهیم نمایید.
2.4. در این قسمت اقلام و خدمات مورد نظر شما قابل مشاهده میباشد، به این معنا که شما برای چه اقلام و خدماتی قصد پرداخت وجه را دارید. در ضمن میتوان از تب تعداد، تعداد اقلام و خدمات انتخابی را اضافه یا کم نمود.
2.5. در این قسمت جمع نهایی اقلام سفارش شما نمایش داده خواهد شد.
نکته: حداقل سفارش در لاندیران 250000 تمان می باشد در صورتی که سفارش شما کمتر از این مبلغ باشد ما حداقل مبلغ سفارش را در نظر میگیریم.
2.6. در این قسمت مراحل ثبت سفارش شما به طور مختصر و مرحله به مرحله شرح داده شده است. که مرحله به مرحله شما را برای رسیدن به مقصدتان راهنمایی خواهد نمود.
2.7. بعد از انتخاب اقلام و خدمات مورد نظر و تصمیم نهایی، گزینه "مرحله بعد" را کلیک نموده تا به مرحله درج آدرس منتقل شوید.

بازیابی کلمه عبور

برای تغییر و بازیابی کلمه عبور خود ایمیل خود را وارد نمایید. سپس ایمیلی حاوی لینک تغییر رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.