همکاری با لاندیران

حاضرید تا آینده خدمات خشکشویی در ایران را تغییر دهید؟ با ما کار کنید.

همکاری با لاندیران

لاندیران با بخش های زیر همکاری تجاری می کند

همکاری با لاندیران در بخش خشکشویی

خشکشویی

خشکشویی

لاندیران مفتخر به کار با برخی از بهترین خشکشویی‌ها و لباسشویی‌های شهر تهران، هم بعنوان همکار و هم بعنوان مشتری، می‌باشد.
شبکه‌ی همکاران ما کلیدی‌ترین بخش کسب و کارمان بوده و به همین دلیل همیشه از جمع‌آوری، خشکشویی و تحویل اقلام و البسه با رعایت بالاترین سطح استانداردها اطمینان خاطر داریم.
آیا علاقمند به همکاری با لاندیران و رشد و توسعه کسب و کار خشکشویی خود هستید؟ در صورت مثبت بودن پاسخ، فرم زیر را تکمیل فرمائید تا پس از بررسی‌های اولیه از سوی تیم لاندیران، با شما تماس بگیریم.

خدمات خشکشویی و لباسشویی به موسسات

شرکت ها و موسسات

شرکت ها و موسسات

اگر یک برنامه خدمات خشکشویی منظم و جذاب را به پرسنل پیشنهاد دهید، بار بزرگی را از دوش آنها برداشته‌اید و با آزاد کردن وقت و کاهش استرس آنها، از داشتن نیروی کار متمرکز بر روی وظیفه شغلی و دارای راندمان بالاتر مطمئن خواهید بود. یک بازی برد-برد!
در حال حاضر لاندیران مطرح‌ترین ارائه دهنده خدمات خشکشویی و لباسشویی تهران از طریق سفارش اینترنتی است. با اینحال آیا می‌دانستید ما طرح‌های تخفیف و برخی مزایا را برای کسب و کارها فراهم آورده‌ایم؟ مشتریان تجاری ما، تمامی کسب و کارهایی که از خدمات مطمئن خشکشویی لاندیران درب سازمان/کارخانه منتفع می‌شوند را شامل می‌شود (فارغ از نوع و اندازه کسب و کار). این راهی است عالی برای ایجاد حس خوب و البته ظاهر چشم نواز پرسنل.
لاندیران در حال حاضر قادر به ارائه خدمات در تهران بزرگ بوده و در نظر دارد در آینده نزدیک امکان ارائه خدمات مشابه در سایر کلانشهرهای ایران را فراهم نماید. بنابراین همین امروز با ما تماس بگیرید تا مشخص شود لاندیران چگونه می‌تواند برای شما خدمت کند.

خدمات خشکشویی و لباسشویی به مراکز اقامتی

مراکز اقامتی

مراکز اقامتی

در لاندیران، امکان ارائه خدمات خشکشویی و لباسشویی، با کیفیت تضمین شده، برای هتل‌ها و اقامتگاه‌های شهری فراهم است. باتوجه به در دسترس بودن لاندیران در تمامی روزهای هفته و انعطاف ما در پوشش نیازمندی‌های خاص شما، میهمانان شما حسی آمیخته با لوکس بودن را تجربه خواهند کرد.
در لاندیران، ما تنها به ارائه خدمات خشکشویی با بالاترین کیفیت ممکن می‌پردازیم. درخواست‌های شما چه به صورت دائمی و چه به صورت فصلی قابل انجام است.
باعنایت به قیمت‌های رقابتی و قراردادهای منعطف لاندیران، تصمیم شما به انجام امور خشکشویی توسط خودتان هرگز آسان نخواهد بود. پس برای تماس با ما، امروز اقدام کنید!

خدمات خشکشویی و لباسشویی به مجتمع های مسکونی

مجتمع های مسکونی

مجتمع های مسکونی

امور شستشو و اتوی البسه بیش از آنکه تصورش را بکنید زمانبر است. مطالعات ما حاکی از صرف زمانی بیش از 10 ساعت در ماه برای جداسازی، شست و شو و اتوی البسه می‌باشد. زمان ارزشمندی که می‌تواند صرف سایر امور زندگی گردد.
می‌خواهید بدانید لاندیران چطور می‌تواند به کمک اعضای مجتمع مسکونی شما بیاید؟ فرم زیر را تکمیل تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

هم اکنون با ما تماس بگیرید

*
*
*
*
*
*

بازیابی کلمه عبور

برای تغییر و بازیابی کلمه عبور خود ایمیل خود را وارد نمایید. سپس ایمیلی حاوی لینک تغییر رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.