درباره ما

درباره ما

درباره ما

لاندیران نخستین بستر سفارش آنلاین خدمات خشکشویی و لباسشویی و تحویل درب منزل/محل کار در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و با کیفیت حرفه‌ای در سال 1395 آغاز به کار کرده است. مشتریان لاندیران کلیه شهروندان و سازمانها و شرکت‌های دولتی و خصوصی در مناطق 22 گانه تهران بزرگ و در آینده، سایر کلانشهرهای ایران عزیزمان می‌باشند.

زندگی در کلانشهر تهران با وجود معضلاتی از جمله مشغله فراوان، کمبود وقت، استرس زیاد، ترافیک غیر قابل تحمل و ... به خودی خود بسی دشوار است. بنابراین جای خالی سفارش آنلاین و دریافت یا تحویل انواع کالا و خدمات درب منزل یا محل کار بشدت احساس می‌شود.

هدف از خلق لاندیران، کاهش مشغله ذهنی و استرس، صرفه‌جویی در زمان و ایجاد یک حس خوب برای مشتریان در کنار توجه به محیط زیست و جلب رضایت حداکثری مشتریان می‌باشد.

این مهم از طریق ثبت سفارش آنلاین خدمات مورد نیاز در هر ساعت از شبانه روز در وب سایت دوست داشتنی لاندیران و نیز پرسنل جوان، با انگیزه، خوشرو و آموزش دیده‌ی ما که در 7 روز هفته اقلام مدنظر شما را دریافت و با کیفیت حرفه‌ای تحویل می‌دهند، محقق می‌گردد.

مأموریت

لاندیران مفهوم جدیدی از پاکیزگی را در کمال آسایش برای شهروندان به ارمغان می‌آورد.

ارزش ها

  • ارزش‌های اخلاقی: صداقت، امانتداری.
  • ارزش‌های مشتری: مشتری مداری، پاسخگویی، تکریم ارباب رجوع.
  • ارزش‌های کیفی: کیفیت حرفه‌ای، وسواس در انتخاب همکاران تجاری.
  • ارزش‌های کارکنان: آموزش، کار تیمی، ایجاد محیط کاری پرنشاط و بدون استرس، جوانگرایی.
  • ارزش‌های اجتماعی: اشتغال زایی، صرفه‌جویی در زمان شهروندان، کاهش استرس.
  • ارزش‌های زیست محیطی: کاهش ترافیک، کاهش مصرف انرژی، کاهش آلودگی هوا.

لباس های خود را به ما بسپارید!

ثبـــت سفـــارش

بازیابی کلمه عبور

برای تغییر و بازیابی کلمه عبور خود ایمیل خود را وارد نمایید. سپس ایمیلی حاوی لینک تغییر رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.